Jag kommer med en annan bil till parkeringen. Går det?

Om du besultar dig för att ta en annan bil till flygplatsen är detta inget problem. Här under kan du finna information som är speciellt för skytteltrafik och parkeringservice.

Skytteltrafik

I ditt bekräftelsemail som du fått av oss kan du själv anpassa ditt nummerplåt nummer. Behövde du inte fylla i ett registreringsnummer under bokningen av parkering? Då behöver du inte anpassa något och kan köra direkt till din parkeringsplats. Har du fyllt in ditt registreringsnummer, så kan du ändra detta via min bokning eller genom ditt reserveringsemail. I ditt reserveringsemail kan du klicka på en länk och ändra där igenom.

Parkeringservice

Vid parkeringservice är det viktigt att du informerar i tid att du kommer med en annan bil. Under reserveringen måste du uppge ditt registreringsnummer. Ditt nummerplåt nummer är mycket viktigt för reservationen och när du anländer till flygplatsen måste personalen kunna känna igen registreringsnumret. Telefonnumret till parkeringsleverantören finner du i ditt bekräftelsemail.

Har du några frågor?

Vår kundservice ställer upp för dig

Maila oss